KĀ PIRKT:

LUDZU, IZVĒLIETIES SEV INTERESĒJOŠO PRECI UN NOSPIEDIET "PIRKT", JA JŪS VĒLATIES NOFORMĒT LĪZINGU - LAUKĀ "LĪZINGS" ATZĪMĒJIET "JĀ", JA VĒLATIES JŪS NORĒĶINĀTIES PAR PRECI UZREIZ - PĀRBAUDIET, LAI STĀVĒTU ATZĪME "NĒ".
AIZPILDIET VISUS LAUKUMUS - VĀRDS, UZVĀRDS, PERSONAS KODS, TEL. VAI MOB.TEL., E-,MAIL, (KOMENTĀRUS AIZPILDIET PĒC VĒLĒŠANĀS).
AIZPILDĪJUŠI ANKETU NOSPIEDIET "SŪTĪT".
RĒĶINU NOSŪTĪS UZ JŪSU NORĀDĪTO ELEKTRONISKO ADRESI.
PRECES PIEGĀDE TIEK VEIKTA PĒC RĒĶINA APMAKSAS.

GARANTIJA:

* GARANTIJA TIEK NODROŠINĀTA SASKAŅĀ AR PRECES RAŽOTĀJA NOTEIKTAJIEM GARANTIJAS APKALPOŠANAS NOSACĪJUMIEM. PRECES GARANTIJAS APKALPOŠANAS LAIKS IR NORĀDĪTS TĀS APRAKSTĀ.
* LAI GARANTIJA BŪTU SPĒKĀ, OBLIGĀTI IR JĀUZRĀDĀ PIRKUMA APLIECINOŠS DOKUMENTA ORIĢINĀLS (KASES ČEKS, PAVADZĪME VAI KVĪTS) UN GARANTIJAS TALONS.
*GARANTIJAS NOSACĪJUMI NAV ATTIECINĀMI UZ :
     UZ PREČU DETAĻĀM, KAS SABOJĀTAS NOLIETOŠANAS REZULTĀTĀ;
     NENOZĪMĪGIEM DEFEKTIEM, KAS NEIESPAIDO PAŠAS PRECES FUNKCIONĒŠANU, PIEMĒRAM, ŠĶEMBAS VAI UZRAKSTU IZDZIŠANA UZ PREČU KORPUSIEM.
*GARANTIJA NAV SPĒKĀ, JA:
     PRECEI IR GARANTIJAS PLOMBU, SĒRIJAS NUMURU BOJĀJUMI, KĀ ARĪ VEIKTS NESANKCIONĒTS PRECES REMONTS;
     BOJĀJUMI RADUŠIES DABAS STIHIJAS DĒĻ (PLŪDI, VĒTRA, UGUNSGRĒKS, ZEMESTRĪCE UN C.) VAI NELAIMES GADĪJUMA APSTAKĻOS;
     JA NAV VEIKTA REGULĀRA SERVISA APKOPE (ATTIECĀS UZ PRECĒM, KAM TĀDA IR NEPIECIEŠAMA);
     NETIKA IEVĒROTA LIETOŠANAS INSTRUKCIJA UN PĀRKĀPTI EKSPLUATĀCIJAS NOTEIKUMI;
     JA BOJAJUMI RADUŠIES CITU NEATKARĪGO APSTĀKĻU DĒĻ, PIEMĒRAM, SPRIEGUMA SVĀRSTĪBĀS ELEKTROTIKLĀ, KAS PĀRSNIEDZ 10% NO NORMAS, NESTANDARTA BAROŠANAS AVOTU IZMANTOŠANA, NOGULŠŅU VEIDOŠANĀS REZULTĀTĀ RADUŠIES DEFEKTI, PRECES MEHĀNISKI BOJĀJUMI, SVEŠĶERMEŅU VAI MITRUMA IEKĻŪŠANA UN T.T.
     TIKA IZMANTOTI NESTANDARTA BAROŠANAS BLOKI, PIEDERUMI UN REZERVES DAĻAS, KĀ ARĪ IZEJMATERIĀLI.
*SABOJĀTO PRECI IR JĀPIEGĀDĀ UZ GARANTIJAS TALONĀ NORĀDĪTO SERVISA CENTRU, LĪDZI ŅEMOT PIRKUMA APLIECINOŠU DOKUMENTA ORIĢINĀLU UN GARANTIJAS TALONU. JA SERVISA CENTRS NAV UZRĀDĪTS IR JĀSAZINĀS AR MŪSU KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRU PA TĀLRUNI:  26614755 .

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

INTERNETA PORTĀLS "AKTĪVCENTRS" PIEDĀVĀTĀM PRECĒM UN CENĀM IR IRFORMATĪVS RAKSTURS. PIEDĀVĀTĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA JURIDISKI NESAISTA "AKTĪVCENTRS" VEIKALA IZVEIDOTĀJUS UN TĀ APMEKLĒTĀJUS.
BALSTOTIES UZ LR MK NR.207 PATĒRĒTĀJU LĪGUMU, KLIENTAM IR TIESĪBAS ATTEIKTIES NO PIRKUMA UN ATGRIEZT TO VEIKALĀ 14 KALENDĀRO DIENU LAIKĀ. TĀ KĀ PATĒRĒTĀJU LĪGUMA 12. PUNKTA (6 DAĻĀ) IR TEIKTS, KA PATĒRĒTĀJS IR ATBILDĪGS PAR PRECES KVALITĀTI ŠINĪ LAIKĀ, VEIKALAM "AKTĪVCENTRS" IR TIESĪBAS ATTEIKT PIRCĒJAM, ATGRIEZT PRECI 14 DIENU LAIKĀ, VAI ARĪ IETURĒT KOMPENSĀCIJU PAR PRECI, JA TĀ: NAV ATGRIEZTA ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ, IEPAKOJUMS IR SABOJĀTS, IR NOPLĒSTA AIZSARGPLĒVE, IR REDZAMI DEFEKTI, VAI SKRĀPĒJUMI (PRECE IR BIJUSI LIETOTA).